Hakkımda

Merhaba ; ben Fatma. Sizinle uzun zamandır biriktirdiğim tüm güzellikleri bu blogta paylaşmaya karar verdim. Yeryüzünde gücünden asla şüphe etmediğim bir şey var ise ; o da kelimeler.

Biliyor musunuz ; ağzımızdan bir cümle çıkar çıkmaz tüm evreni dolaşmaya başlar. Sonra bir el usulca o cümleyi bizim hayatımıza bırakıverir. Bundandır ki ; bugün dönüşmeye başladığımız insan ; kullandığımız kelimelere , içimizden geçirdiğimiz niyetlere ve andıklarımızın tezahürüne bağlıdır. Yazmanın , yazabilmenin , paylaşmaya cesaret etmenin ve bunu bir insanın kalbine iletebilmenin mucizevi bir yol olduğuna eminim. Ve bu yolun yürüdükçe , adım attıkça ve cesaret ettikçe güzelleşeceğini de biliyorum.

Hepimiz evrende büyük bir zincirin küçük birer halkasıyız , birbirimize bağlı birbirimizle bağlıyız. Galaksiden bir tutam toz bulutu , kainattan küçük bir ışık hüzmesiyiz. Bu yüzden dünyanın bir yerinde bir rüzgar esse , yanıbaşımızdaki bir yaprak her daim kıpırdar.

Yürüdükçe güzelleşen , yolun sonunu değil hikayeyi yaşayan , biriktirdikçe anlam kazanan mucizeleri birlikte var etmeyi diliyorum.